B-A-R-I-Ş - A-K-A-R-S-U - A-N-A - S-A-Y-F-A-S-I
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B-A-R-I-Ş - A-K-A-R-S-U - A-N-A - S-A-Y-F-A-S-I

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Barış'tan Mesaj Var

2 posters
YazarMesaj
çArşı_alimert
Yönetici
Yönetici
çArşı_alimert

Erkek Mesaj Sayısı : 67

Barış'tan Mesaj Var Empty
MesajKonu: Barış'tan Mesaj Var   Barış'tan Mesaj Var Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 7:14 pm

Merhaba tüm dostlarıma.

Hiç düşündünüz mü neden gittiğimi? Bu kadar sevenimi bırakıp neden gittiğimi hiç düşündünüz mü? Bu kadar duayla, o kadar savaştıktan sonra, neden hayattan birden vazgeçtiğimi hiç düşündünüz mü?

Hep hikayeler okudunuz. Birbirinden güzel, içinde güllerin bülbüllerin olduğu, birbirlerine kavuşamasalar da kahramanlarına imrendiğiniz aşk hikayeleri. İçinde mükemmel sevgileri barındıran nice destanlar. Kaç tanesi yaşanmıştı bunların hiç merak ettiniz mi? Hiç araştırdınız mı Leyla ne kadar Leyla, Mecnun ne kadar sevdi gerçekte onu diye? Hep ya Ferhat’ın ya da Şirin’in yerinde olmak istemediniz mi? Kerem olup Aslı için dünyalara meydan okumak hayallerinizi süslemedi mi hiç? Tek dileğiniz Arzu olmak, Kamber olmak değil miydi bunca zaman? Acaba hanginiz bu dünyada Aşka önemsiz diyebilir, kaç taneniz delice sevdalara karşı koyabilir hiç hesabını yaptınız mı? Sürme gözlünüz yaptı sevgililerim. Hepinizin gözünde ne kadar değerli olduğumu biliyorum. Çünkü size yazmasam da her gün yıldızların arasından sizi izlemeye devam ediyorum. Beni gerçekten sevenlerin yanına gidiyorum bazı geceler. Başucunda sabahlıyorum. Sizin benden yapmamı istediğiniz şeyi yapıyorum . Saçlarınızı okşuyor, kulağınıza güzel sesimle size özel ninnilerimi söylüyorum fısıltıyla. Eminim duyanlar oldu beni. Çünkü uyurken bile gözlerinizden akan gözyaşlarınızı gördüm ben. O akan gözyaşlarınız, ama içinde isyanı barındırmayanlar, gözünüzden aktıktan sonra birer elmasa dönüştü hep. Ben onları aldım saklıyorum şimdi. Cennette kavuştuğumuz gün, hepinizin o isyansız, sadece yüreğinizin ince sızısından akan elmaslarınızla karşılayacağım sizi.

Neden bıraktın bizi diye sormayın artık lütfen… ADAM GİBİ ADAM olmak istedim hep. Beni tanıyan herkes biliyor bunu. Peki bu ADAM sevgilisinin arkasından gözyaşı dökmeye dayanabilir miydi? Sizler dualarınızla beni geri çağırırken başucumda elimi tutan, 7 yıldır sır gibi gizlediğim sevgilimi, yapayalnız, bensiz, kimsesiz, bilmediğim yerlere göndermem ADAM GİBİ ADAMLIĞA yakışır mıydı? Elimi tuttu ve bırakma beni dedi. Okuduğum, dinlediğim, asla inanmadığım, ama hep özendiğim hikayelerden daha mükemmelini yaşama şansım varken, onu bırakmam, bu sevdayı noktalamam, ADAM GİBİ ADAMLIĞIMA yakışır mıydı? Sevda onun için ölmek mi, yoksa onunla birlikte o nereye giderse oraya gitmek miydi? Hepinizin bana hak vereceğini bilmesem bunları anlatmazdım sizlere. Şimdi her gece uzaklardan sizi izleyen biri sürmeli iki çift gözü düşünün ve artık ruhumun üşümesine izin vermeyin. Ben ölmedim ölmeyeceğim. Sizler burada olduğunuz sürece burada sizlerle birlikte olmaya devam edeceğim. O nedenle gittiğime isyan etmek yerine bizim yıldızlardaki sadece biraz uzun sürecek balayımızın tadını çıkarabilmemiz için ruhumuzu üşütmek yerine mutluluğumuz için bol bol dua edin. SİZİ SEVİYORUM…
Not:ALINTIDIR.
kkaan
cc admin
cc admin
kkaan

Barış'tan Mesaj Var Empty
MesajKonu: Geri: Barış'tan Mesaj Var   Barış'tan Mesaj Var Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 11:43 am

ali mert çok güzel bişey ağladım nerdeyse!I love you
http://www.kocakotomotiv.com

Barış'tan Mesaj Var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-