B-A-R-I-Ş - A-K-A-R-S-U - A-N-A - S-A-Y-F-A-S-I
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
B-A-R-I-Ş - A-K-A-R-S-U - A-N-A - S-A-Y-F-A-S-I

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

barış ölesemi çocuklar

YazarMesaj
crazykerim
WEBMASTER
WEBMASTER
crazykerim

barış ölesemi çocuklar Empty
MesajKonu: barış ölesemi çocuklar   barış ölesemi çocuklar Icon_minitimeCuma Tem. 20, 2007 9:46 pm

Lösemili Çocuklar Barış Ağabeylerinin Yasını Tutuyor

İzmir Tepecek Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümü'nde Tedavi Gören Lösemili Çocuklar ve Gençler, Kendilerini Hastanede Ziyaret Ederek Destek Veren Barış Akarsu'yu Kaybetmenin Üzüntüsünü Yaşıyor.

İzmir Tepecek Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümü'nde tedavi gören lösemili çocuklar ve gençler, kendilerini hastanede ziyaret ederek destek veren Barış Akarsu'yu kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.

Kaza geçirmeden önce lösemili çocukları hastanede ziyaret ederek onlara moral veren Barış Akarsu'nun ölümü çocukları üzüntüye boğdu. Barış ağabeylerini kaybettiklerine halen inanamayan lösemili çocuklar, onun şarkılarını dillerinden düşürmüyor. İzmir Tepecek Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümü'nde tedavi gören 15 yaşındaki Yeliz Özpolat, kazadan önce Barış Akarsu'nun hastanede kendilerini ziyaret ederek moral verdiğini söyledi. Barış Akarsu'nun Onkoloji Servisi'ndeki hasta çocuklara umut

olduğunu ifade eden Yeliz, "Bize sevgisini, ışığını bağışladı. Söz vermişti bize, yardım edecekti. Ama sözünü tutamadı. İşini yarım bıraktı" dedi.

20 yaşındaki Sevda Yalavaç da, Barış Akarsu'nun kazadan sonra hastanede kaldığı süre zarfında iyileşeceğine inandığını belirterek, hayatını kaybetmesiyle büyük bir düş kırıklığı yaşadığını ifade etti. Barış'ın kaderini kendi kaderlerine benzeten Sevda, "Bizim şanssızlığımız Barış ağabeye yansıdı. Bize ilk defa Barış ağabey destek olmuştu. Onun bize yardım etmesi bizi çok rahatlatacaktı, ama olmadı. Yine de düşünmesi yeter. Keşke ölmeseydin Barış ağabey" diye konuştu.

Hasta arkadaşlarına destek olmak için ziyarete gelen kendisi de lösemi hastası olan 13 yaşındaki Aybüke Türkal ise, Barış Akarsu'yu asla unutmayacaklarını söyleyerek, "Biz hep senin yanındayız. Kalbimizdesin Barış ağabey. Umarım bizi duyuyorsundur" dedi.

Barış ağabeylerinin onları cennetten gördüğüne inandıklarını ve onu asla unutmayacaklarını dile getiren çocuklar, hep bir ağızdan onun şarkılarını söyledi. Lösemili çocuklar, Barış Akarsu'nun Onkoloji Servisi'nde tedavi gören çocukların yararına konserler verdiğini belirterek, aynı duyarlılığı başka sanatçıların da göstermesini istedi.
http://baris-akarsu.getgoo.net

barış ölesemi çocuklar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-